Sudrabegles

Pieejamība:
IZPĀRDOTS
Kods:
Picea pungens

Sudrabeglei jeb asajai eglei skujas  ir no pelēkzilām līdz zilganzaļām.  Tieši skuju krāsas dēļ šīs egles ir pieprasītas un iemīļotas svētku rotas daudzās mājās. Regulāri griežot tiek veidots simetrisks vainags, ar stingriem zariem. Sudrabegles skujas ir asas, bet izturīgas un nebirst, priecējot ar skaistu krāsu visu svētku laiku.

Mūsu piedāvātās sudrabegles ir svaigi zāģētas. Mēs  nodrošinām  vislabākās kvalitātes svaigus produktu, kas sniegs prieku pircējam. Par egles kvalitāti var pārliecināties ar roku novelkot pa skujām, ja tās nebirst, vai rokā paliek niecīgs skuju daudzums, tātad egle ir svaiga un nav pavadījusi ilgu laiku tirdzniecības vietā. Egles tiek iesaiņotas speciālā iepakojumā, kas atvieglo to transportēšanu, kā arī, pasargā no zaru nolūšanas  transportēšanas laikā un  egle pēc nogādāšanas mājās izskatīties tieši tāda pati kā tirdzniecības vietā.

UZGLABĀŠANA

Lai egle priecētu ilgāk ar savu skaistumu, ieteicams to stiprināt kājā, kurai apakšā ir iespējams ieliet ūdeni. Pirms egles likšanas statīvā, egles stumbru atbrīvo no mizas, iezāģē, lai labāk uzsūktu mitrumu. Ūdenim klāt var pievienot glicerīnu, aspirīna tableti un pāris karotes cukura, kas baros egli.

Novietojiet egli tālāk no radiatoriem un citiem siltuma avotiem, pasargājot egli no izžūšanas.Ja telpā, kur stāv egle  ir siltā grīda, tad tas veicinās skuju izžūšanu un biršanu.

Pastāsti citiem