Latvijas egles

Pieejamība:
IZPĀRDOTS
Kods:
Picea abies

Pēdējos gados, kad iespējams iegādāties dažādu šķirņu egles, Latvijas egle ir kļuvusi par klasisku vērtību, kas ar savu dabisko izskatu un skuju aromātu atgādina bērnību.
Svaigas, dabīgi skaistas un smaržīgas egles, kas augušas Latvijā un ar vislielāko rūpību nogādātas Rīgā, lai priecētu ikvienu, kas par savu īpašo svētku eglīti nolēmis izvēlēties pašmāju skaistuli.

Par egles kvalitāti var pārliecināties ar roku novelkot pa skujām, ja tās nebirst, vai rokā paliek niecīgs skuju daudzums, tātad egle ir svaiga un nav pavadījusi ilgu laiku tirdzniecības vietā. Egles tiek iesaiņotas speciālā iepakojumā, kas atvieglo to transportēšanu, kā arī, pasargā no zaru nolūšanas  transportēšanas laikā un egle pēc nogādāšanas mājās izskatīties tieši tāda pati kā tirdzniecības vietā.

UZGLABĀŠANA

Lai egle priecētu ilgāk, ieteicams to stiprināt kājā, kurai apakšā ir iespējams ieliet ūdeni. Pirms egles likšanas statīvā, egles stumbru atbrīvo no mizas, iezāģē, lai labāk uzsūktu mitrumu. Ūdenim klāt var pievienot glicerīnu, aspirīna tableti un pāris karotes cukura, kas baros egli.

Novietojiet egli tālāk no radiatoriem un citiem siltuma avotiem, pasargājot egli no izžūšanas. Ja telpā, kur stāv egle  ir siltā grīda, tad tas veicinās skuju izžūšanu un biršanu.

Pastāsti citiem