Foto & Video

Mēdz teikt, ka Ziemassvētki ir brīnumu radīšanas laiks

Saviem klientiem piedāvā iegādāties skaistākās un raženākās Latvijā audzētās egles un egles podos. Egles iespējams rezervēt un pasūtīt ar piegādi uz mājām vai ofisu, kā arī, ja nepieciešams tiek nodrošināta uzstādīšana. Rezervējot eglīti savalicīgi ir iespējams izvēlēties sev vēlamu laiku, kad eglīte tiks piegādāta. Piegāde iespējama visām eglēm, gan eglēm podiņos, gan zāģētajām eglēm, gan mazām, gan pavisam lielām. Piegādes izmaksas var atšķirties atkarībā no piegādes rajona Rīgā un izvēlētās egles, nestandarta pasūtījumiem piegādes izmaksas tiek aprēķinātas individuāli.

Piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu - Jūsu ērtībām

Mēs piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu - egles piegādi, uzstādīšanu un nostiprināšanu- ja tas nepieciešams, rotāšanu un demontāžu pēc svētkiem. Tieši uzstādīšana bieži vien mēdz sagādāt grūtības un raizes, jo ne vienmēr ir pieejami piemēroti instrumenti un iemaņas, lai eglīti ievietotu statīvā, lai stāvētu stabili. Egļu uzstādīšana ir iespējama gan telpās, gan ārā. Piedāvājam iegādāties arī stabilas, izturīgas, ar ūdeni piepildāmas egļu kājas – statīvus.

Formētas Latvijas meža egles - klasisks skaistums

Formēta Latvijas egle ir klasiska skaistuma piekritēju iecienītākā Ziemassvētku egle, kas salīdzinājumā ar parasto Latvijas meža egli ir daudz kuplāka, blīvāku vainagu, stingrākiem zariem un simetriskāka. Regulāri formējot egli tiek panākts, ka egle ir simetriskāka, stingrākiem zariem, kas nenoliecas no rotājumiem, bet tajā pašā laikā, nav zudušas Latvijas eglei raksturīgās iezīmes – skuju krāsa, smarža un asums. Svaigas, dabīgi skaistas un smaržīgas egles, kas augušas Latvijā un regulāri formētas un ar vislielāko rūpību nogādātas Rīgā, lai priecētu ikvienu, kas par savu īpašo svētku eglīti nolēmis izvēlēties formētu Latvijas egli.

Ziemassvētku eglīšu utilizācija

Arī pēc svētku laika mēs rūpējamies, lai klientiem egles sagādātu pēc iespējas mazāk raižu, tāpēc piedāvājam arī egļu demontāžu un utilizāciju. Jau vairākus gadus visas egles, kas tiek demontētas un savāktas no klientiem nonāk pie laimīga kazu bariņa. Kazas visu ziemo mielojas ar šo gardo našķi, tādā veidā esam iepriecinājuši ne tikai savus klientus ar skaistām eglēm, bet beidzoties egļu mūžam pēc svētkiem tās sagādā prieku kaziņām.