Baltegles Nordmann

Baltegles Nordmann

30.00
Bez PVN: 24.79€
Pieejamība:
IZPĀRDOTS
Kods:
Nordmann

Nordmann baltegle ir viena no populārākajām, ko pēdējos gados izvēlas pircēji, lai rotātu savu māju Ziemassvētku laikā. Tā savu popularitāti un klientu mīlestību ir ieguvusi pateicoties lieliskajām īpašībām, kas tai piemīt salīdzinājumā ar citu šķirņu eglēm.

Balteglei ir mīkstākas skujas, kas galos ir ieapaļas, tāpēc ar roku pataustot egles skujas, tās neduras rokās, bet ir patīkami mīkstas. Skaisti, vienmērīgi zaļā krāsa ir vēl viens no iemesliem, kāpēc izvēlēties Nordmann. Baltegles skujas ir daudz noturīgākas, tās nebirst un nepiegružo māju visu svētku laiku.

Latvijā audzētas un regulāri veidotas, lai iegūtu simetrisku vainagu un izteiktu formu, egle priecēs visu svētku laiku un neliks uztraukties par lielu daudzumu nobirušu skuju.

Mūsu piedāvātās baltegles ir svaigi zāģētas. Mēs  nodrošinam vislabākās kvalitātes svaigus produktu, kas sniegs prieku pircējam. Par egles kvalitāti var pārliecināties ar roku novelkot pa skujām, ja tās nebirst, vai rokā paliek niecīgs skuju daudzums, tātad egle ir svaiga un nav pavadījusi ilgu laiku tirdzniecības vietā. Egles tiek iesaiņotas speciālā iepakojumā, kas atvieglo to transportēšanu, kā arī, pasargā no zaru nolūšanas  transportēšanas laikā un egle pēc nogādāšanas mājās izskatīties tieši tāda pati kā tirdzniecības vietā.

UZGLABĀŠANA

Lai egle priecētu ilgāk ar savu skaistumu, ieteicams to stiprināt kājā, kurai apakšā ir iespējams ieliet ūdeni. Pirms egles likšanas statīvā, egles stumbru atbrīvo no mizas, iezāģē, lai labāk uzsūktu mitrumu. Ūdenim klāt var pievienot glicerīnu, aspirīna tableti un pāris karotes cukura, kas baros egli.

Novietojiet egli tālāk no radiatoriem un citiem siltuma avotiem, pasargājot egli no izžūšanas. Ja telpā, kur stāv egle  ir siltā grīda, tad tas veicinās skuju izžūšanu un biršanu.

Pastāsti citiem